Dejonizatory

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Dejonizatory

Odkryj urządzanie Polwater

Oferowane przez nas urządzenia Polwater to przełom na rynku profesjonalnych systemów oczyszczania wody w laboratoriach. Przedstawiane przez nas dejonizatory wprowadzają nową jakość najlepszych i jednocześnie innowacyjnych systemów ultraczystej wody. To niezawodność, praktyczność w zastosowaniu oraz wydajność w każdym ca...

Odkryj urządzanie Polwater

Oferowane przez nas urządzenia Polwater to przełom na rynku profesjonalnych systemów oczyszczania wody w laboratoriach. Przedstawiane przez nas dejonizatory wprowadzają nową jakość najlepszych i jednocześnie innowacyjnych systemów ultraczystej wody. To niezawodność, praktyczność w zastosowaniu oraz wydajność w każdym calu!
Jeden dejonizator - wiele innowacji

Prezentowane przez nas urządzenia to rewolucja w zakresie produkcji wody o najwyższym poziomie czystości. Przedstawiane technologie zapewniają poszczególne korzyści z użytkowania naszego sprzętu:

    Direct Flow pozwala na produkcję wody ultraczystej, jednocześnie uniemożliwiając jej wtórne zanieczyszczenie.
    Antymicro chroni przed zanieczyszczeniem chemicznym o etiologii mikrobiologicznej.
    Extended Performance to zapewnienie większej (aż trzydziestokrotnej!) żywotności urządzenia.

 
Oszczędność w każdym calu

Wdrożenie naszego dejonizatora do swojego laboratorium zapewnia zmniejszenie kosztów wytwarzania ultraczystej wody. Jest on najtańszym urządzeniem w utrzymaniu – zapewniają to długie gwarancje i profesjonalne serwisy w wieloletnich odstępach.

Więcej

Dejonizatory Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów