Statywy ze stali nierdzewnej do zamrażarek

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Statywy ze stali nierdzewnej do zamrażarek

Państwa wartościowe próbki wymagają optymalnego przechowywania podczas zamrażania

Brak miejsca w zamrażarce jest codziennym kłopotem, dlatego optymalne przechowywanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jesteśmy w stanie pomóc naszym statywami, aby rozwiązać ten problem optymalnie i równocześnie umożliwić łatwe wyszukiwanie Państwa ważnych próbek ...

Państwa wartościowe próbki wymagają optymalnego przechowywania podczas zamrażania

Brak miejsca w zamrażarce jest codziennym kłopotem, dlatego optymalne przechowywanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jesteśmy w stanie pomóc naszym statywami, aby rozwiązać ten problem optymalnie i równocześnie umożliwić łatwe wyszukiwanie Państwa ważnych próbek przy pomocy naszych etykiet identyfikacyjnych. Różnorodność modeli nie zna granic!

Wszystkie statywy do zamrażarek są wyprodukowane z wysokiej jakości i nierdzewnej stali szlachetnej, tak więc dostosowany do płynnego azotu i pasują do wszystkich stosowanych zamrażarek skrzyniowych i zamrażarek. Dzięki dwóm różnym systemom mogą Państwo używać jednorazowo pudełek krio  130 x 130 mm (U-Seria) lub pudełek do transportu do 137 x 137 mm (E-Seria), przy czym poprzednie serie o różnych wielkościach i wykonaniach, są dostępne od ręki. E-Seria: pasuje również do wielu innych pudełek krio.

Dzięki temu systemowi mają Państwo możliwość przechowywania zarówno pudełek krio, pudełek na szkiełka mikroskopowe, do mikropłytek i do płytek Deep Well.

Więcej

Statywy ze stali nierdzewnej do zamrażarek Jest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów