Statywy ze stali nierdzewnej do zamrażarek

Państwa wartościowe próbki wymagają optymalnego przechowywania podczas zamrażania

Brak miejsca w zamrażarce jest codziennym kłopotem, dlatego optymalne przechowywanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jesteśmy w stanie pomóc naszym statywami, aby rozwiązać ten problem optymalnie i równocześnie umożliwić łatwe wyszukiwanie Państwa ważnych próbek przy pomocy naszych etykiet identyfikacyjnych. Różnorodność modeli nie zna granic!

Wszystkie statywy do zamrażarek są wyprodukowane z wysokiej jakości i nierdzewnej stali szlachetnej, tak więc dostosowany do płynnego azotu i pasują do wszystkich stosowanych zamrażarek skrzyniowych i zamrażarek. Dzięki dwóm różnym systemom mogą Państwo używać jednorazowo pudełek krio  130 x 130 mm (U-Seria) lub pudełek do transportu do 137 x 137 mm (E-Seria), przy czym poprzednie serie o różnych wielkościach i wykonaniach, są dostępne od ręki. E-Seria: pasuje również do wielu innych pudełek krio.

Dzięki temu systemowi mają Państwo możliwość przechowywania zarówno pudełek krio, pudełek na szkiełka mikroskopowe, do mikropłytek i do płytek Deep Well.

Statywy ze stali szlachednej na kriopudełka

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-15 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Resetuj hasło
close Shopping Cart
close Shopping Cart