Drobny sprzęt laboratoryjny

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Drobny sprzęt laboratoryjny

W kategorii drobny sprzęt laboratoryjny odnaleźć możecie Państwo następujące produkty. Palniki, łapy , sprzęt metalowy, statywy, pojemniki do mrożenia, pojemniki na pipety, pojemniki na szkiełka mikroskopowe niemieckiego producenta GLW, jak również krio pojemniki służące do głębokiego zamrażania. Dodatkowo proponujemy dobór znkomitych statywów d...

W kategorii drobny sprzęt laboratoryjny odnaleźć możecie Państwo następujące produkty. Palniki, łapy , sprzęt metalowy, statywy, pojemniki do mrożenia, pojemniki na pipety, pojemniki na szkiełka mikroskopowe niemieckiego producenta GLW, jak również krio pojemniki służące do głębokiego zamrażania. Dodatkowo proponujemy dobór znkomitych statywów do krio pojemników.
 

Więcej

Drobny sprzęt laboratoryjny Jest 88 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria...

  Dział zawiera wszelkie pomoce laboratoryjne jak rówie dydaktyczne. Znajdziemy tu akcesoria takie jak pęsety, szatułki, palniki, palniki szklane itp.

 • Statywy Laboratoryjne...

  W dziale prezentujemy statywy laboratoryjne do probówek jak również statywy metalowe do szkła laboratoryjnego wraz z wyposażeniem ( łapy, złącza, podnośniki itp.)
  ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA INDYWIDUALNYCH ZAPYTAŃ.
  sklep@ labfunk.pl

 • Pudełka KRIO

    


  Pudełka krio GLW z plastiku (polipropylenu) są korzystną alternatywą dla pudełek z kartonu.

  Produkty są produkowane wyłącznie w Niemczech. Jakość zaświadczona przez BASF - Laboratorium Tworzyw Sztucznych w Ludwigshafen.
  Nasze pudełka są, w odróżnieniu od pudełek papierowych, wytrzymałe w temperaturach od -90°C (-130°F) do +121°C (+250°F).

  Pudełka na próbki z pokrywą są przeznaczone do głębokiego zamrażania (w zamrażarkach), przechowywania (długotrwałe przechowywanie), transportu (na ekspedycjach) Państwa probówek czy też autoklawowania.

  Różnorodność Państwa próbek w laboratorium odpowiada różnorodności naszych pudełek, dostępnych w różnych wysokościach i o stałej wielkości podstawy 130 mm x 130 mm, nie ma lepszego rozwiązania.
  W tym urozmaiconym asortymencie można znaleźć odpowiedni produkt dla każdego gustu.

 • Pudełka na szkiełka...

  SZKIEŁKA MIKROSKOPOWE:

  Następujące warianty pudełek do szkiełek mikrsokopowych dą dostępne:

  - na 5 szkiełek mikroskopowych z płytką dociskową, wytrzymałe od +121°C do -90°C, możliwe zabezpieczenie
  - na 25 szkiełek mikroskopowych z zamknięciem i wiekiem na zawiasach, z numeracją na dnie
  - für 30 szkiełek mikroskopowych lub alternatywnie 5 mikropłytekz płytką dociskową i zamknięciem zatrzaskowym,
   autoklawowalne w temperaturze do 121°C i przeznaczone do zamrażania do temperatury -90°C, możliwe zabezpieczenie
  - na 50 szkiełek mikroskopowych z wiekiem na zawiasach, z numeracją na dnie i kartą indeksową
  - na 50 szkiełek mikroskopowych, z poliwęglanu, autoklawowalny, z wiekiem na zawiasach, wytrzymały od -150°C do +130 °C
     z numeracją na dnie i kartą indeksową
  - na 100 szkiełek mikroskopowych z wiekiem na zawiasach,  z numeracją na dnie i kartą indeksową

  AKCESORIA:

  Szeroki wybór akcesoriów jest optymalnm uzupełnieniem naszych pudełek na szkiełka mikroskopowe:

  - Wkład do pudełek na 20 szkiełek do 1,1 mm grubości na szkiełka mikroskopowe i szkiełka nakrywkowe w różnych rozmiarach
  - Wkład do pudełek na 25 szkiełek do 0,6 mm grubości na szkiełka mikroskopowe i szkiełka nakrywkowe w różnych rozmiarach

 • Statywy ze stali...

  Państwa wartościowe próbki wymagają optymalnego przechowywania podczas zamrażania

  Brak miejsca w zamrażarce jest codziennym kłopotem, dlatego optymalne przechowywanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jesteśmy w stanie pomóc naszym statywami, aby rozwiązać ten problem optymalnie i równocześnie umożliwić łatwe wyszukiwanie Państwa ważnych próbek przy pomocy naszych etykiet identyfikacyjnych. Różnorodność modeli nie zna granic!

  Wszystkie statywy do zamrażarek są wyprodukowane z wysokiej jakości i nierdzewnej stali szlachetnej, tak więc dostosowany do płynnego azotu i pasują do wszystkich stosowanych zamrażarek skrzyniowych i zamrażarek. Dzięki dwóm różnym systemom mogą Państwo używać jednorazowo pudełek krio  130 x 130 mm (U-Seria) lub pudełek do transportu do 137 x 137 mm (E-Seria), przy czym poprzednie serie o różnych wielkościach i wykonaniach, są dostępne od ręki. E-Seria: pasuje również do wielu innych pudełek krio.

  Dzięki temu systemowi mają Państwo możliwość przechowywania zarówno pudełek krio, pudełek na szkiełka mikroskopowe, do mikropłytek i do płytek Deep Well.

 • Pojemniki na pipety

  Stabilne i korzystne cenowo pojemniki na pipety z pokrywą z aluminium.
   

  Kwadratowa forma bez zaostrzonych narożników lub kantów zapobiega toczeniu się i umożliwia piętrowe ułożenie pojemników.
  Rowki na bokach umożliwiają stabilne chwycenie i optymalneodprowadzenie ciepła.

  Nasz system umożliwia Państwu przechowywanie, sterylizowanie i transport pipet o różnych długościach.
  - gdostosowane dla pipet Pasteur, krótkich pipet (Shorties), pipet z podziałką (pipety ze szkła) i pipet serologicznych.

  Mają Państwo do wyboru dwa rodzaja produktów:

  - bez powłoki silikonowej "Economy"
  - z wytrzymałą w wysokich temperaturach do 250°C powłoką silikonową "Premium", przy czym silikon jest na stałe połączony z metalem do ostrożnego przechowywanie Państwa pipet.

  Bardzo długa pokrywa  (175 mm) pojemników na pipety A45 i S45 umożliwia jeszcze bardziej zrońnicowaną wysokość ogólną.

 • Szczotki laboratoryjne

  Dział ten zawiera wszelkiego rodzaju szczotki laboratoryjne do mycia szkła laboratoryjnego, różnego rodzaju rurek lub węży. Szczotki wykonane są z naturalnego jak i sztucznego włosia. Produkty wysokiej jakości.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów