Dozowniki

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Dozowniki

  Kategoria ta zawiera szeroka gamę dozowników  - strzykawkowych jak i butelkowych. Dodatkowo w dziale można znaleźć również biurety automatyczne. Proponowane urządzenia w zanaczący sposób przyczynią się do usprawnienia pracy w laboratorium. Dozowanie stanie się dużo prostrze oraz dokładniejsze i bezpieczniejsze.

Dozowniki Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • Dozownik strzykawkowy...

  Dozownik strzykawkowy MINILAB 201 to dozownik współpracujący ze spacjalnymi strzykawkami. Konstrukcja urządzenia gwarantuje dokładność i powtarzalność dozowania bez względu na gęstość
  i lepkość cieczy.
       

  MINILAB 201 umożliwia odmierzanie do 48 jednakowych dawek przy dozowaniu seryjnym z jednej strzykawki. Próbki mogą być wydawane
  w odstępach jednej sekundy. Stosowanie jednorazowych strzykawek zapobiega zanieczyszczeniu dozowanej próbki.

  OPIS:

  Precyzja, szybkość i bezpieczeństwo

  MINILAB 201 jest urządzeniem dozującym, współpracującym ze specjalnymi strzykawkami. Konstrukcja MINILABA gwarantuje wysoką dokładność i powtarzalność dozowanych dawek, bez względu na gęstość i lepkość wydawanych substancji. MINILAB 201 umożliwia odmierzanie do 48 jednakowych dawek przy dozowaniu seryjnym z jednej strzykawki. Próbki mogą być wydawane w odstępach jednej sekundy. Stosowanie jednorazowych strzykawek zapobiega zanieczyszczeniu dozowanej próbki.

  Wygoda i trwałość

  Wygodne położenie pokrętła nastawy pojemności oraz tabela wyboru dozowanej dawki umiejscowiona na obudowie ułatwia wybór jednej z 29 dostępnych objętości od 1 µl do 5000 µl. Mała waga (100g) urządzenia, ergonomiczna rękojeść z łatwo dostępnym przyciskiem dozowania i lekko działający suwak pobierający sprawiają, że nawet długotrwałe dozowanie nie jest czynnością zbyt męczącą. MINILAB 201 nie wymaga konserwacji. Jest wyposażony w trwałą dźwignię służącą do mocowania strzykawek. W wyposażeniu MINILAB 201 znajduje się adapter umożliwiający mocowanie strzykawek o pojemności 25 ml i 50 ml.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów